banner28

Türkormanköy'de Alt Yapı Çalışmaları Tamamlanıyor

Akyazı’nın her mahallesinde havalarında elverişli gitmesi ile aralıksız devam eden alt yapı çalışmaları Türkormanköy’de başlatılan kanal temizliği ve alt yapı güçlendirme çalışmaları ile devam ediyor.

Türkormanköy'de Alt Yapı Çalışmaları Tamamlanıyor
banner3

Akyazı Belediyesi Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Akyazı’nın tüm mahallelerinde Alt yapı ve Üst yapı güçlendirme, kanal açma büz döşeme çalışmaları neredeyse hiç ara verilmeden aylardır devam ediyor. Havalarında sıcak gitmesi ile hız kesilmeden aynı tempoda devam ettirilen çalışmalar teknik ekipler tarafından Akyazı Türkormanköy mahallesinde sürdürülüyor. Türkormanköy mahallesinde Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında şuana kadar 3000 metre uzunluğunda kanal Paletli kepçe temizlenirken aynı zamanda 2500 metrelik Mahalle içinde bulunan kanalda oluşan tıkanıklıkların temizliği de ekipler tarafından yapıldı. Türkormanköy mahallesinde ekipler tarafından tespiti yapılan gerekli görülen yerlere de yeni kanal açılması çalışmaları tamamlanarak Akyazı’nın bir mahallesinin daha alt yapısı sorunsuz hale getirilİyor.

Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğünden verilen bilgiye göre havaların elverdiği ölçüde Alt yapı ve üst yapı güçlendirme çalışmaları ilçenin tüm mahallelerinde aralıksız olarak devam edeceği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2015, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER