Türk Eğitim Derneğinden ‘Eğitim Değiştirir’ Projesi

Türk Eğitim Derneği, binlerce çocuğa daha burs olanağı sağlayarak onların hayatlarını değiştirmek için ‘Eğitim Değiştirir’ projesini başlattı.

Türk Eğitim Derneğinden ‘Eğitim Değiştirir’ Projesi
banner3

Türkiye’de maddi olanakları yetersiz öğrencilerin eğitimine destek olunması amacıyla hazırlanan projeye dair Türk Eğitim Derneği: “Burs nedir? Sözlüklerde ve zihinlerde herkes bu sorunun karşılığını verebilir. Ancak biz, burs algımızı size şöyle anlatalım: Türk Eğitim Derneği olarak biz, “Ben varım, beni görün” diyen her çocuğa ulaşmayı hedefleriz. Bu amaçla, burs=para algısını kırıp geçeriz.

Çünkü biz çocuklarımıza sadece maddi destek değil, asıl olarak bir hayat sunarız. O nedenle sizler de hayallerine yürüyen küçük kalplerin sesini duymak, elini tutmak ve bizimle birlikte binlerce çocuğun hayatını değiştirmek isterseniz, sadece izlemeyin, bize katılın, destek olun. www.ted.org.tr” şeklinde bir açıklama yaptı.

Binlerce çocuğa daha burs olanağı sağlayarak hayatlarını değiştirmek için siz de UMUT yazarak 5833’e gönderin, 10 TL bağışlayın ve Türk Eğitim Derneğine destek olun.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER