TÜMSİAD Yeni Yönetiminde Görev Dağılımı Yapıldı

Geçtiğimiz günlerde 5. olağan genel kurul toplantısını gerçekleştiren TÜMSİAD Sakarya Şubesi yeni yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı.

TÜMSİAD Yeni Yönetiminde Görev Dağılımı Yapıldı
banner3

Murat Kesik başkanlığında bir araya gelen 19 kişilik yeni yönetim kurulu yaptığı toplantıda Şube Başkan Yardımcılıklarına Selahattin Bektaş, Ahmet Ölmez ve Nihat Baltaoğlu getirilirken, Faruk Gedik, İlhami Açan (Sektör Kurulları Komisyonu) Oktay Topaloğlu, Naim Yener (Kurumsal Organizasyon Komisyonu), İmdat Taşkın, Engin Yiğit (Sosyal ve Hukuk İşler Komisyonu), Berat Şirinat, Fatih Koç (Uluslararası İlişkiler Komisyonu), Şakir Ahmet Terzioğlu, Tamer Uzun (İletişim Komisyonu), Hasan Kıyak (Teşkilatlanma Komisyonu), İsa Aydoğan (İş Geliştirme ve Yatırım Komisyonu), Koray Filiz ise (Genç Tümsiad Gençlik Komisyonu) olarak görev yapacak.

Tacettin Omar, Yunus Zor, Hüseyin Haldızoğlu, Nihat Karaca, Mehmet Mesut Nurdoğan, Recep Sandıkçı, Ömer Çelik, Taha Selçuk Dişli, Ahmet Yılmaz ve Hüseyin Şevki 2 yıllık sürede yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak.

Denetleme kurulunda ise Şakir Ahmet Terzioğlu, Nejmettin Atalay, Osman Tekeoğlu yer alırken, genel merkez delegeleri ise Murat Kesik, Ahmet Ölmez ve Selahattin Bektaş olarak belirlendi.

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Murat Kesik, yeni yönetim ve tüm sektör kurullarının hayırlı olması temennisinde bulunarak, TÜMSİAD olarak nitelikli ve kalıcı projelerle Sakarya ve ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2016, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER