banner28

TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez 'Gençlerimize Sahip Çıkıyoruz'

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Genç TÜMSİAD üyeleriyle yaptığı toplantıda TÜMSİAD'ın yeni Gençlik konsey kurulu ile daha kurumsal bir yapıda birlik beraberlik içerisinde çalışacaklarını belirtti.

TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez 'Gençlerimize Sahip Çıkıyoruz'
banner3

Tüm Sanayici ve işadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesinde Başkan Ahmet Ölmez ile bir araya gelen Genç TÜMSİAD üyeleri yeni dönem çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu. TÜMSİAD Başkanı Ölmez; yeni bir yapılanma içerisinde olduklarını da belirterek, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu çerçevesinde, manevi değerlerine sahip çıkan bir Genç TÜMSİAD hedefliyoruz. Dedi.

TÜMSİAD olarak amaçlarının gençlerin önünü açmak, edindikleri bilgi ve tecrübelerini genç iş adamlarına aktarmak olduğunu ifade eden Ölmez; TÜMSİAD üyelerinin birbirleriyle olan ticaret hacimlerini arttırmayı hedeflediklerini belirtti.

Toplantıya, TÜMSİAD Şube Başkan Yardımcısı Zekeriya Derman, Genç TÜMSİAD Üyeleri; Ufuk Küçük, Serkan Kaleci, Serdar Önaydar, Sedat Duran, Murat Kaçar, Mert Can Kışlalı, Bilal Balıklıkaya, Necmi Güngör, İbrahim Emre Akkaya, Barış Tutu, Cihan Okur ve Esat Tekin katıldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2017, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER