banner28

Toçoğlu, Bayrak'ı Ziyaret Etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, müteahhitler birliği kongresi sonrasında yeniden başkan seçilen Milletvekili aday adayı Murat Bayrak ve yönetimini ziyaret etti

Toçoğlu, Bayrak'ı Ziyaret Etti
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Murat Bayrak’ı temayül öncesi ziyaret etti. Başkan Toçoğlu müteahhitlerin yeni yönetimine ve başkana hayırlı olsun temennilerini iletirken müteahhitlerin de Başkan Toçoğlu’ndan istekleri oldu. Sakaryalı Müteahhitler “Milletin birlik ve beraberliğine elimizden geldiğince katkı veriyoruz. Ekonomiye, istihdama katkımız da ortada. Birlik başkanımız Murat Bayrak, vekillik yarışında. Bizler Cumhur İttifakı’nın yanında, milletine hizmet için çalışan mesleğin temsilcileri olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsilcimiz olsun istiyoruz. Sizlerden ricamız meclis çatısı altında ülkesine, şehrine hizmet edecek temsilcimiz olmasına katkı sağlayın. Müteahhitler olarak, Sakarya sevdalısı başkanımızı mecliste görmek istiyoruz” dediler.

Başkan Toçoğlu genel merkezin şehri kucaklayan bir liste hazırlayacağından kuşku duymadığını belirterek “Sizlerin ve şehrimizin diğer talepleri göz önüne alınacağından şüpheniz olmasın. AK Parti milletin talebini, beklentisini en üst seviyede değerlendirerek adımlar atmıştır. Bu dönemde aynını yapacaklarına inanıyorum” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER