banner28

TIP BAYRAMI KUTLANDI

Geyve Devlet Hastanesi hekim ve sağlık çalışanları 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

TIP BAYRAMI KUTLANDI
banner3

Sağlık çalışanlarının bayramı olan 14.Mart Tıp Bayramı münasebetiyle İdari ve Mali İşler Müdürü Özcan Özkan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Kamile Atalay ve diğer sağlık personeli Başhekim Semih Songür ile Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Kubilay Gündoğdu’yu ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.

Geyve Devlet Hastanesi yönetimi tarafından gerçekleştirilen Tıp Bayramı kutlamalarında tüm personelin bir araya geldiği programda “Tüm Sağlık Çalışanlarının 14. Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun” yazılı pasta kesilerek ikram edildi.

Özümüz İnsana Hizmet

Sağlıklı toplumu yaşatabilmek adına insan hayatının kutsallığında ödün vermeden, sonsuz sabır ve üstün gayret ile sağlık çalışanları olarak hep birlikte mesleklerini icra etmeye çalıştıklarını ifade eden Geyve Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Semih Songür, “Ülkemizin sağlığını bugünlere taşıyan, gece gündüz demeden fedakarca görev yapan, bir nefeslik sıhhattin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde kaliteli sağlık hizmeti sunmak için zaman mefhumu olmaksızın çalışan, tarih boyunca özü insana hizmet etmek ve hayat kurtarmak olan bu saygın ve kutsal mesleğin neferleri, tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını yürekten kutluyorum.” dedi.

Tıp Bayramı kutlamaları sonunda tüm personele karanfil hediye edildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER