TEM Otoyolunda İşlenen Cinayetin Davası Ertelendi

Sakarya TEM Otoyolu Sapanca mevkiinde meydana gelen cinayetle ilgili açılan davada sanık olarak yargılanan Muhammet Ali Y.’nin emanette bulunan cep telefonundan görüşme kayıt ve içeriklerinin bilirkişi tarafından dökümünün çıkarılmasına karar verildi.

TEM Otoyolunda İşlenen Cinayetin Davası Ertelendi
banner3

TEM Otoyolu Sapanca ilçesi Kurtköy mevkiinde TIR Parkı’nda gece saatlerinde öldürülmüş halde bulunan Aile Hekimi Dr. Emine Küçük (42) ve ilaç mümessili Mustafa Bayrak (28) cinayetiyle ilgili açılan davanın beşinci celsesi gerçekleşti. Sakarya Adliyesi 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen davaya sanıklar, avukatlar ve yakınları katıldı.
Gerçekleşen davada söz alan sanık M.I. verdiği ifadede, “Ben Suçsuzum. Üniversite 4. Sınıf öğrencisiyim. Okulun bitmesi için son dönemim kalmıştı. Mezun olacaktım. Tutukluluğum bu anlamda mağduriyetime yol açmaktadır. Ben maktülleri öldürmekten her hangi menfaatim olamaz. Ben öldürme olayına kesinlikle iştirak etmedim” diye konuştu. 
İfadelerin sonrasında sanık avukatları sanık Muhammed Ali Y.’nin emanette bulunan cep telefonunda bulunan bir programın yapılan telefon görüşmelerini kaybettiğini bu cep telefonunun bilirkişiyle döküman halinde çözümlenmesini talep etti.
Sanıkları ve sanık avukatlarını dinleyen mahkeme heyeti şahısların tutukluluk halinin devamına ve sanık Muhammed Ali Y.’nin emanette bulunan cep telefonunun bilirkişi tarafından kayıt ve içeriklerinin döküm halinde çıkarılmasına karar vererek davayı ileriki bir tarihe erteledi.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2016, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER