TEÇ-Sen'de Devir Teslim

Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasının (TEÇ-Sen) Sakarya İl Başkanlığında devir teslim yapıldı.

TEÇ-Sen'de Devir Teslim
banner3

İlimizde Üniversiteler ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlarda çalışan yardımcı hizmetler, genel idare, teknik hizmetler ile sağlık hizmetleri sınıfa bağlı personellere yönelik özlük hakları mücadelesi veren ve herhangi bir memur konfederasyonuna bağlı olmayan TEÇ-Sen'de il başkanı ve yönetimi değişti.

 

9 yıldır İl Başkanlığını yürüten Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü şefi Ercan BAYRAM, Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Genel Merkezinin aldığı karar ile aynı kurumda şef olarak Memduh KESKİN'e yetki belgesini teslim ederek görevinde başarılar diledi. 

 

Görev değişimi konusunda konuşan Ercan BAYRAM, genel merkezin aldığı kararın yerinde bir karar olduğunu, yeni başkan ve ekibinin daha verimli bir çalışma yürüteceğine inandığını, sendikanın çıtasının yükseleceğini belirterek Memduh KESKİN ve ekibine her zaman destek olacağını ifade etti.

 

Yeni başkan Memduh KESKİN ise Sakarya'da şube olma yolunda çalışacaklarını, çalışanları bütünleyici bir şekilde ayrıştırmadan özlük hakları konusunda gereken mücadeleyi vereceklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER