banner28

Sürekli Eğitim Sürekli Gelişim

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, Hizmet İşleri ve Mal Alımı bilincini daha da arttırmak amacıyla Hizmet İşleri ve Mal Alımı eğitimi verildi. SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, “İnsan Kaynakları politikamızda yer alan ‘Sürekli Eğitim, Sürekli Gelişim’ ilkesi doğrultusunda kurum içi eğitimlerimize devam ediyoruz” dedi.

Sürekli Eğitim Sürekli Gelişim
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, kurum içi eğitim programlarını sürdürüyor. İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen programda, İhale İşleri Müdürlüğü personeline kurum içi Hizmet İşleri ve Mal Alımı eğitimi verildi. SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik’in yer aldığı programa Sayıştay Uzman Denetçisi Mustafa Meşe konuşmacı olarak katıldı. Teknik Şartname Hazırlanması, Teklif Değerlendirme ve Aşırı Düşük Fiyat Sorgulama, Muayene ve Kabul Komisyonu İşlemleri, Mal ve Hizmet Alımları Sözleşme Uygulamaları ve Hakediş Hazırlama ile ilgili SASKİ personeline ayrıntılı bilgiler verdi.

 

Katılım Belgesi Verildi

Gerçekleştirilen eğitim ile ilgili açıklamalarda bulunan SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, “İnsan Kaynakları politikamızda yer alan ‘Sürekli Eğitim, Sürekli Gelişim’ ilkesi doğrultusunda kurum içi eğitimlerimize devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz eğitimler kapsamında kurumumuzda ihale işleri ile ilgilenen personelimizin mevzuat ile ilgili bilgilerine ve yetkilerini daha da arttırmayı amaçlıyoruz. Tüm personelimizin görevlerini en başarılı şekilde yerine getirebilmesi için kurum içi eğitimlerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı. 10 – 11 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitim sonunda SASKİ personeline Hizmet İşleri ve Mal Alımı Eğitimi’ne katılım belgesi verildi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2015, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER