banner28

Süleyman Şah'tan Anlamlı Ziyaret

Erenler İlçesinde yer alan Süleyman Şah ilkokulu ve ortaokulu öğretmen ve öğrencileri Şehit Fatih Kemal Yarar’ın kabrini ziyaret etti.

Süleyman Şah'tan Anlamlı Ziyaret
banner3

Süleyman Şah ilk ve ortaokulu Müdürü Serkan Zaman yaptığı açıklamada; Öğretmen ve öğrencilerimizle birlikle şehit kabri başında dualar ettik. Öğrencilerimize milli manevi değerlerimizi aktarmak için böyle bir tercihte bulunduk. Ülke olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz, içteki ve dıştaki vatan hainlerine, terör gruplarına ve bunların destekçilerine karşı büyük bir mücadele verildiğini biliyoruz, bu zor günlerde millet olarak daha çok kenetlenmeliyiz. Öğrencilerimiz ülkemiz için hiç düşünmeden canını feda eden Fethi Sekin’leri, Ömer Halisdemir’leri, Fatih Yarar’ları tanımalı, ülkenin geleceği için sorumluluklarını daha iyi öğrenmeliler dedi.

Şehit Fatih Kemal Yarar’ın kabir ziyaretinde Süleyman Şah İlk ve ortaokulu Müdürü Serkan Zaman’ın yanı sıra sınıf öğretmenleri Bilal Kobal, Seval Fide, Çiğdem Takır Özdemir ve Ayşenur Tokat ile bir grup öğrenci de hazır bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2017, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER