Süleyman Dişli Üniversite Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Elegant Restoran’da Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. Başkan Dişli, gençlere “İster siyaset içinde olun ister olmayın ama daima dayanışma içinde olun” dedi.

Süleyman Dişli Üniversite Öğrencileriyle Bir Araya Geldi
banner3

Elegant’ta Sakarya Üniversitesi gençleri ile bir araya gelen Başkan Dişli, gençlerin sorularını yanıtladı. Gençlerin siyaset hayatına nasıl atıldığı sorusunu yanıtlayan Başkan Dişli, “Belediye Başkanlığı 2004 yılına kadar hiç aklımdan geçmiyordu. Ama hep siyaset yapacakmış gibi çalıştım.”dedi. Başkan Dişli, gençlere “İster siyaset yapın ister yapmayın ama hep dayanışma içinde olun. Bu size çok ciddi katkılar sağlayacaktır. Beraberliğinizi mutlaka sürdürün. Yeter ki samimi olun, size çok şeyler kazandıracağını göreceksiniz. Hedeflerinizi büyük tutun.”dedi.

BİZE GÖRE ŞANSLISINIZ

Başkan Dişli, AK Parti iktidarı döneminde insanların yaşam kalitelerinin arttığını hayat standartlarının gelişerek inanılmaz güzellikler yakalandığını ifade ederek, “Eğer sizin de güzel bir bakış açınız varsa, bu ülkede bir taş üstüne bir taş da siz koymalısınız. Yerel yönetimleri yakınan tanımanız için belediye meclis toplantılarına katılmanızı öneriyorum. Gençlerin geleceğe iyi hazırlanmalarını istiyoruz. Gelecekte hangi görevde olursanız olun ama işinizi iyi yapın ve kendinizi iyi yetiştirin. Ecdadımız gittiği her yere hizmetin yanı sıra ilim ve irfan da götürmüştür. Onlarla gurur duyuyoruz. İnanıyorum ki, sizler de bu büyük mirasın koruyucusu olacaksınız. Bize göre çok şanslısınız. Elinizde çok güzel imkânlar var. Eğitim ve öğretim hayatınızda çok çalışmalı geleceğe amin adımlarla koşmalısınız. Unutmayalım ki; “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER