SUBÜ Rektörü Sarıbıyık Kurban Bayramını Kutladı

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Sarıbıyık Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

SUBÜ Rektörü Sarıbıyık Kurban Bayramını Kutladı
banner3

Sarıbıyık mesajında “Bizleri sevginin barışın huzurun ve kardeşliğin sembolü olan bir bayrama kavuşturan Allah’a hamd olsun. Bayramın bayram tadında geçmesini, şehrimize ülkemize ve tüm İslam Alemine barış ve huzur getirmesini diliyorum.

Bayram; gönüllere huzurun ve neşenin nakşedildiği, kalplere sevginin yerleştiği, yapılan güzel işler ile Allah rızasının kazanıldığı günlerdir. Gelin hep beraber bu huzuru gönüllerimize yerleştirelim, sevgiyi ve iyiliği yayalım, sevdiklerimizle buluşalım, kardeşliğimizi pekiştirelim, sevgiyle oluşturduğumuz pozitif sinerjiyi en yakınımızdan başlayarak, ailemize, akrabalarımıza, dostlarımıza, ülkemize ve tüm dünyaya yayalım. Sevginin paylaştıkça katlandığını unutmayalım.

Bu vesileyle akademik ve idari personelimizin, öğrencilerimizin, mezunlarımızın ve ailelerinin ve Tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Bayramınızın bayram olması dileklerimle

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2019, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER