Suat Güney'e Büyük Onur

İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki 32 yıllık hizmetinin ardından emekliye ayrılan Geyveli Suat Güney plaket ve saatle ödüllendirildi.

Suat Güney'e Büyük Onur
banner3

Güney’e Veda

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Labaratuvar Ana Bilim dalında çalışan ve İstanbul’da Geyvelilerin adeta elçisi olup Geyve sevdalılığı ile tanınan Suat Güney emekliye ayrıldı.

Koordinatörlüğe Devam

Emekliye ayrılmasına rağmen sağlık koordinötörlüğüne devam eden Güney ve arkadaşlarına İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Labaratuvar Ana Bilim dalında veda partisi düzenlendi.

32 yıllık Hizmet

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları tarafından düzenlenen organizasyonda bölüm ve klinik şeflerinden oluşan personel, hastanedeki 32 yıllık başarılı çalışmalardan dolayı Suat Güney’e teşekkür edip, emeklilik hayatında sağlık mutlu ve huzurlu bir yaşam temennisinde bulunarak  plaket ve saat takdim ettiler.

Geyveli Dostları yalnız Bırakmadı

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 32 yıllık başarı dolu çalışma hayatını sonlandıran Suat Güney’i, Geyveli dostları  düzenlenen veda gününde yalnız bırakmadı. Üniversite Hastanesindeki plaket ve saat takdimi töreni sonrası Güney ve dostları Tuzla balıkçısında hasbihal ederek günün anısına binaen hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2015, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER