banner28

Sosyal Hizmeti Yerinde Öğrendiler

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin talebi üzerine kurum tanıtım programı gerçekleştirildi.

Sosyal Hizmeti Yerinde Öğrendiler
banner3

 
Rehber öğretmenleri Ümmiye Ocak eşliğinde Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi üçüncü sınıf öğrencilerine yapılan sunumlarda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Hizmet Birimleri tanıtıldı.
 
Sunumlar öncesi öğrencilerle sohbet eden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu ” Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz çocuktan kadına, engelliden yaşlıya, şehitten gaziye,  aile ve insanın olduğu her yerde gayret ve özveriyle hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Sosyal Hizmetler sadece bir meslek değil bir duygu işidir ve yoğun özveri gerektirir. Gelecekte bu mesleği seçecek tüm öğrenci kardeşlerime başarılar diliyorum. ”dedi.
 
Program; Aile ve Toplum Hizmetleri Birimi, Çocuk Hizmetleri Birimi, Şehit ve Gazi İşlemleri Birimi, Engelli Hizmetleri Birimi, Yaşlı Hizmetleri Birimi, Kadın Hizmetleri Birimi, Sosyal Ekonomik Destek ve Sosyal Yardımlar Birimi yöneticilerinin yaptıkları sunumlarla tamamlandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER