banner28

Sosyal Güvenlik Hepimizin İhtiyacıdır

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erhan Çavuş ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Devletimizin sosyal devlet ilkesini tesis etmesini sağlayan en önemli kurumlardan birisi Sosyal Güvenlik Kurumu. Sosyal güvenlik hepimizin ihtiyacıdır. İnşallah işbirliği içerisinde şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sosyal Güvenlik Hepimizin İhtiyacıdır
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehre kısa süre önce atanan Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erhan Çavuş ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Sosyal Güvenlik haftası münasebetiyle gerçekleşen ziyarette heyet tarafından Başkan Toçoğlu’na çiçek takdim edildi.

 

Çalışmalarımızı sürdürüyoruz

Şehre atandıktan sonra çok kısa süre içerisinde uyum sağladığını belirten Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erhan Çavuş, “SGK çok büyük bir kurum. Hükümetin programlarını, faaliyetlerini uygulamaya devam ediyoruz. Halkımız için çalışmalarımızı sıkı bir şekilde sürdürüyoruz. Bildiğiniz gibi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla bir istihdam seferliği başlattı. Bu noktada biz de üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz hafta Sosyal Güvenlik Haftası. Bu vesileyle sizleri ziyaret etmek istedik. Önümüzdeki süreçte Büyükşehir Belediyemizle birlikte iyi işler yapmak istiyoruz” diye konuştu.

 

İstihdam seferberliği

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu, “Devletimizin sosyal devlet ilkesini tesis etmesini sağlayan en önemli kurumlardan birisi Sosyal Güvenlik Kurumu. Sosyal güvenlik hepimizin ihtiyacı. Sizlerin çalışmalarınızdan son derece memnunuz. Çalışmalarınız sayesinde emeklilerimiz, çalışanlarımız kurumunuz ile ilişkili olan tüm işlemlerini rahat bir şekilde yerine getiriyor, hizmetlerinizden faydalanıyorlar. İfade ettiğiniz gibi şu anda bir istihdam seferberliği var. Bizlerde şehrimizdeki önemli kurumlarla işbirliği yaparak Sakarya Girişimcilik ve İnsan Kaynakları Fuarı düzenliyoruz. Fuarımız 18 Mayıs Perşembe günü başlayacak. İş arayan tüm vatandaşlarımız için önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum.  Bizlerde kurumunuz ile birlikte şehrimiz ve vatandaşlarımız için güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarının haftasını kutluyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER