Söğütlü'den Hizmet Teşekkürü

Büyükşehir, Adapazarı ve Söğütlü Belediyeleri işbirliği ile Yeniköy Mahallesinde gerçekleştirilen asfalt çalışmaları bölgede büyük memnuniyet yarattı. Muhtar Ahmet Özüak mahalle sakinleri adına Adapazarı Belediyesi’ne teşekkür ederken; Büyükşehir ve Söğütlü Belediyelerine de koordinasyon için şükranlarını sundu.

Söğütlü'den Hizmet Teşekkürü
banner3

Yeniköy Muhtarı Ahmet Özüak yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Sadece mahallemizi değil, bölgemizi yakından ilgilendiren projeler yapıldı. Söz verildiği gibi mahalle içi yollarımızı asfaltla buluşturan değerli Adapazarı Belediye Başkanımız Süleyman Dişli’ye, destekleri için de Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu ve Söğütlü Belediye Başkanımız Hüseyin Genç’e mahalle eşrafı adına teşekkür ediyorum.”

 

Büyükşehir’den 3 Köprü

 “Sadece asfalt konusundaki taleplerimiz değil, ulaşımla ilgili diğer isteklerimiz de bir bir tamamlandı. Büyükşehir Belediyesi mahalle geçişlerinde önemli yeri olan, ayrıca ilçe bağlantılarını sağlayan 3 köprü inşa etti. Yine Söğütlü Belediye Başkanımız Hüseyin Genç mahallemize 70 adet çöp konteynırı gönderdi. 7’den 70’e tüm Yeniköy sakinleri yapılanlardan son derece memnun. Allah razı olsun.”

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2015, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER