banner28

Soğuk'tan, Birlik Ve Beraberlik Çağrısı

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk halk meclisleri kurarak vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Bu defa ki adres Değirmencik Mahallesi’ydi ve Başkan Soğuk kılınan Cuma namazının ardından kalabalık bir topluluğa seslendi.Birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Soğuk'tan, Birlik Ve Beraberlik Çağrısı
banner3

Cuma Namazından önce Ferizli Belediyesi ikram çeşmesi hazır edilerek vatandaşlara salep ikram edildi. İkram namazdan sonrada devam etti ve Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Ekibi ile birlikte Değirmencik Mahallesi’nde vatandaşların meselelerini dinledi. 2015 yılını değerlendiren Başkan Soğuk, 2015 yılı tam anlamıyla önümüzde ki yılların temelini atma yılı oldu diyerek, 2016 yılında ki yapılacak yeni yatırımlarında sayesinde her alanda güçlü Ferizli’nin inşa edileceği bir sene olacak dedi. Yapılan yatırımlar sayesinde Ferizli’nin çok değer kazandığını belirten Başkan Soğuk çok hızlı büyüyoruz, büyüdükçe ihtiyaçlarımız artıyor ve mahalle mahalle gezerek eksiklerimizi belirliyoruz. İnanıyorum ki halkımızla birlik içinde daha da güzel hizmetler Ferizli’mize yansıyacaktır. Her alanda güçlü bir Ferizli’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Sizler beni hizmet etmem için seçtiniz, bende bu bilincin asla dışına çıkmadım. Ferizli’nin eskiden beri olan sorunlarını görev yaptığım süre içinde hiç unutmadım. Her ay mahalle muhtarlarımızla Ferizli Belediyesi’nde toplantı düzenleyerek te Mahallerimizin sorunlarını ele alıyoruz diyen Başkan Soğuk,sorunlarınızı Muhtarlarımıza ileteceğiniz gibi Belediyemize gelerek te bire bir konuşabiliriz dedi.Son olarak Başkan Soğuk bahar ayında alt yapı çalışmalarının başlayacağını belirterek, 2016 yılı Ferizli için kalkınma adına büyük hamlelerin yapılacağı bir yıl olacak diyerek katılımcılara teşekkür etti.

Değirmencik Mahalle sakinleri başkan Soğuk ’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler ve ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2016, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER