Soğuk, Halk Toplantılarına Devam Ediyor

Ferizli Belediyesi, ilçenin sorunlarına ilişkin halkın görüş ve önerilerini almak ve belediye çalışmaları hakkında halkı bilgilendirmek amacıyla halk toplantıları düzenlemeye devam ediyor.

Soğuk, Halk Toplantılarına Devam Ediyor
banner3

Ferizli Belediyesi, sosyal belediyecilik kapsamında ilçenin tamamında halk toplantıları gerçekleştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Ferizli’nin birçok mahallelerinde yapılan halk toplantıları aralıksız sürüyor. İlçenin sorunlarına ilişkin halkın görüş ve önerilerini almak ve belediye çalışmaları hakkında halkı bilgilendirmek amacıyla Başkan Soğuk ve ekibi bu seferde Sinanoğlu Mahallesi’nde halk toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıya Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Belediye Meclis Üyeleri, SASKİ ve SEDAŞ Yetkilileri ile Ferizli Belediyesi Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı.

 Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk çalışmaları hakkında detaylı bilgilendirme yaparak Sinanoğlu Mahallesi’nde bu güne kadar birçok çalışmanın yapıldığını belirterek, “Halkımız en güzel şeylere layıktır. Bizi irade olarak seçen halka hizmet etmek bizim en temel görevimizdir.” dedi.

 

‘Halkın talepleri dinlendi’

Başkan Soğuk ’un konuşmasının ardından halkın, mahalleye ilişkin yaşadıkları sorunlar ve bu sorunlar karşısında düşündükleri çözüm önerileri ve talepleri dinlenildi.

 

‘2016’da İlçemizde çalışmalara daha da hız vereceğiz’

Halkın taleplerini dinledikten sonrada konuşma yapan Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Belediye olarak bizlerde bu mahallemizin sorunlarının farkındaydık. Sinanoğlu mahallemiz Ferizli İlçemize bağlandıktan sonra buradaki belediye binamızı ek bina olarak hizmetinize sunduk. Çoğu işlerinizi buradan halledebiliyorsunuz. Bizden önce kimin ne yaptığına bakmayacağız. Biz ne yapabiliriz ona bakacağız. İlçemizin tamamını kapsayacak çalışmalar için yeni projeler geliştirdik ve bu projeleri 2016 yılında teker teker hayata geçireceğiz. Yeni Hastanemizi de en yakın zamanda inşallah ilçemize kazandıracağız, hepimize hayırlı olsun.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2016, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER