banner28

Soğuk, Emekli Öğretmenlerimizi Unutmadı

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Öğretmen Günü dolayısıyla emekli olmuş okul öğretmenlerine kahvaltı programı düzenledi.24 Kasım öğretmenler günü münasebeti ile Ferizli Çamlık Aile Çay Bahçesinde düzenlenen kahvaltı programına Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, Emekli öğretmenler ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Soğuk, Emekli Öğretmenlerimizi Unutmadı
banner3

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Emekli olmuş öğretmenleri unutmadı. Ferizli Bеlеdiyеsi'nin herzaman öğrеtmеnlеrin yanındaоlаcаğınıifadeеdеn Soğuk, Ferizli Belediyesi’nin Eğitim ve Öğretimi her zaman öncelikli hedefleri arasında tuttuğunu, bu kapsamda Ferizli İlçe kütüphanesininde tüm öğrencilerimize hizmet verdiğini söyledi.

Başkan Soğuk emekli öğretmenlere çiçek ve hediye takdim ederek bir müddet sohbet etti.  Başkan SOĞUK yaptığı açıklamada, "Hiçbir meslek, insan yetiştirmekten daha değerli değildir. Çocukları eğitip, öğretip; gelecekteaydınlık nesiller yetiştiren, tüm zorluklara göğüs gererek nerde olursa olsun eğitim ve öğretim görevlerini bıkmadan sürdüren, amaçları sadece eğitmek ve öğretmek olan öğretmenlerimiz çok kıymetlidir ve meslekleri çok kutsaldır. Yetiştirdikleri çocukların aynı zamanda anne ve babalarıdır. Geleceğimizi şekillendiren, anne babalardan sonra öğrencilerimizin hayatında en önemli ve en etkili insan olan, Değerli Öğretmenlerimizin öğretmenler Günü'nü kutluyorum" Dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2015, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER