SGK Ferizli Şubesi Yer Teslimi Yapıldı

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Yetkilileri belediyeye geldiler. Başkan Soğuk ile birlikte SGK için hazırlanan yerin protokolünü imzaladılar.

SGK Ferizli Şubesi Yer Teslimi Yapıldı
banner3

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile SGK İl Müdürü Vekili Hüseyin Ulukaya arasında atılan protokol imzaları ile SGK Ferizli Şubesi’nin yer teslimi tamamlandı. SGK Şubesinin ise önümüzdeki hafta açılacağı kaydedildi.

Protokol imzalarının ardından Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk; “daha önce meclisimizde aldığımız karar ile Ferizli İlçe Hastanesi acil girişi karşısında belirlediğimiz yeri, SGK il müdürlüğümüzle imzaladığımız protokolle SGK Şubesi’ne devrettik. Böylece bir güzel hizmeti daha ilçemize kazandırmış olduk. Vatandaşlarımız SGK ile olan işlerini artık ilçemizde, tanıdıkları yerde halledebilecekler. Hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına getirme yönündeki gayretlerimizi ve çalışmalarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz. SGK şubesi ile kendi kendine yeten ilçe olma hedefimize biraz daha yaklaştık. Bu hizmette büyük emekleri olan ve başından sonuna kadar desteklerini esirgemeyen değerli milletvekillerimize, SGK Yönetim kurulu üyelerine ve emeği geçen herkese, ilçem adına teşekkür ederim. SGK şubemiz hayırlı olsun” dedi.  

  

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER