banner28

Serdivan Yaz Futbol Okulu Yeşil Sahalarda

Serdivan Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği ücretsiz yaz spor okullarında futbol branşını seçen öğrenciler sahaya indi.

Serdivan Yaz Futbol Okulu Yeşil Sahalarda
banner3

Bu branşı tercih eden 200 öğrenci, çalışmalarını Serdivanspor’un Kazımpaşa’daki altyapı tesislerinde gerçekleştiriyor.

Konuyla ilgili Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; eğitimlerin lisanslı antrenörler nezaretinde haftanın üç günü altyapı tesislerindeki çim sahalarda gerçekleştirildiği belirtildi.

Öğrencilerin altyapı tesislerine ulaşımını da yine Serdivan Belediyesi sağlıyor.

Futbol okulunda öğrencilerin kullandığı tüm ekipmanlar Belediye tarafından karşılanırken, ayrıca minik sporculara şort, forma ve spor çantası hediye edildi.

Güçlü Bir Nesil

Yaz okullarına gösterilen ilgilinin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da; “Gençlerimizin spora olan ilgileri bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Sporla iç içe olmaları bireysel gelişimlerinin yanı sıra; sosyalleşme, paylaşma ve birlikte hareket etme noktasında da son derece kıymetli. Amacımız güçlü bir neslin alt yapısının oluşturulmasına katkıda bulunmak. Onların azmi, neşesi ve mutluluğu ise bizim en büyük motivasyon kaynağımız ve ödülümüz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2018, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER