Serdivan Kızılay'da Kongre

Serdivan Kızılay Şubesinin Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkan Mustafa Çakar ve yönetimi güven tazeleyerek yeniden göreve geldi.

Serdivan Kızılay'da Kongre
banner3

Şubenin hizmet binasında yoğun katılımla gerçekleşen genel kurulda, yönetim kurulunda bazı yenilikler oldu. Mustafa Çakar güven tazeleyerek yeniden başkan seçilirken yeni yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı.  Nazan Güngörsün, Nevzat Koyuncugil, Yakup Taşkın, Ercan Garlı, Zeynullah Çorlu, Atilla Yaman.

 

Yedek Yönetim Kurulu Üyeliklerinde; Şeref Dorak, Aydın Bahar, Hüseyin Bayraktar, Nebi Karaoğlu, Hasan Süzek, Tuğba Çakar, Beşir Özmert yer aldı.  Şube Denetçiliğine Emre Baştürk seçilirken, yedek denetçi ise Özlem Doğanoldu.

Genel Merkez Asil Delegeliklerinde Mustafa Çakar, Nevzat Koyuncugil görevalırken, , yedek delege ise Ercan Garlı oldu.

 

Başkan Çakar kongre sonrasında yaptığı konuşmasında, “Bize bu güne kadar gösterilen güven ve ilgiye teşekkür ediyor. Aynı güvene layık olmak için gece gündüz demeden yine çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hedefimiz daha çok gönüllü, daha çok bağışçı ve daha çok gülen yüz görmek. Yeni dönemimizde yeni yönetim kurulumuzla önemli projelere imza atacağız. Kongremiz şehrimize ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2016, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER