SERDİVAN BELEDİYE MECLİSİ 9 MADDELİK GÜNDEMLE TOPLANDI

Serdivan Belediyesi Mayıs Ayı olağan meclis toplantısı Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın başkanlığında gerçekleşti.

SERDİVAN BELEDİYE MECLİSİ 9 MADDELİK GÜNDEMLE TOPLANDI
banner3


Serdivan Belediyesi’nin internet sayfasından canlı olarak yayınlanan belediye meclisi 9 maddelik gündemle toplandı.Meclisteilk gündem maddesi olarak görüşülen ve1/1000 ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı Notlarında Konut Alanlarındaki değişikliği içeren madde oy birliği ile kabul edilirken; 2,3 ve 4. maddelerde yer alan Üçgen Park,Beşköprü Park ve Şehit Tamer Dost Park’taki kafeteryaların 10 yıllığına kiralanması ile ilgili maddelerde oy birliği ile kabul edildi.
7 maddelik gündeme ilave olarak iki madde daha eklenirken,8. Madde’degörüşülen ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı’na hizmet binası olarak tahsis edilen binanın imar planında değişiklik yapılması hususu oy birliği ile imar komisyonuna havale edilirken,9. Madde olarak görüşülen çöp toplama ve nakli ile cadde, sokak ve pazaryerlerinin temizliği ile ilgili ihale yapılması hususu ise oy birliği ile kabul edildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2014, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER