Serdivan Ajans'ın 9. Sayısı Çıktı

Aylık şehir kültürü gazetesi Serdivan Ajans 9. sayısıyla yeniden okurlarıyla buluştu. Gazete önceki sayılarda olduğu gibi bu ayda dopdolu içeriğiyle kendisinden söz ettirecek.

Serdivan Ajans'ın 9. Sayısı Çıktı
banner3

Birbirinden değerli isimlerin anlatıldığı portre köşesinde bu ay, musiki denilince akla ilk gelen isimlerden Dede Efendi’yi konu edinen Serdivan Ajans, geleneksel sanatların anlatıldığı köşe de ise okurlarına, “Su Üstünde Nakış” başlığıyla Ebru sanatını tanıttı.

Ülkemizin en önemli psikiyatrlarından biri olan Kemal Sayar’a konuk olan Serdivan Ajans, kendisiyle hıza endeksli hayatları, ölümden kaçışı, ruhsal bunalım ve çıkmazlardan kurtulma konuları üzerine röportaj yaptı.

Gazete, Bilişim ve Sosyal Medya köşelerinde teknolojiye dair yeni gelişmelerin de bulunduğu ilgi çekici konulara yer verirken, Kitap&Film eki ile 'tarih' konulu birbirinden güzel film ve kitabı da bir araya getirdi.

Ayrıca yemek kültürü köşesinde herkesin beğenisini kazanan Boşnak Böreği’ni de Yemek Kültürü köşesinde bulabilirsiniz.

Serdivan Belediyesi'nden yapılan açıklamada isteyen herkesin Serdivan Ajans’ın 9. sayısını Serdivan Belediyesi ve Serdivan Fikir Sanat Akademisi’nden temin edebilecekleri belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2016, 21:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER