banner28

Şentürk'e Yeni Görevi İçin Tebrik Ziyaretleri Sürüyor

SEDAŞ’ta Dağıtım Direktörlüğü görevini Yunus Bekircan’dan devir alan Dr.Ersan Şentürk’e çok sayıda  nezaket ve tebrik ziyareti gerçekleştiriliyor.

Şentürk'e Yeni Görevi İçin Tebrik Ziyaretleri Sürüyor
banner3

Bu ziyaretlerden biri de Akçakoca heyetinin tebrik ziyaretiydi. Şentürk, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve Başkan Yardımcısı Suat Madenci’yi makamında ağırladı. SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Dağıtım Direktörü  Dr.Ersan Şentürk’e yeni görevini tebrik için  nezaket ziyareti gerçekleştiren Akçakoca heyeti,  Şentürk’e yeni vazifelerinde başarılar diledi.

 

AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI ZİYARETİ

SEDAŞ’ın yeni Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk’e yapılan ziyaretle ilgili olarak açıklamada bulunan, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, “Dr.Ersan Beye hayırlı olsun ziyaretine gittik. Elektrik dağıtım faaliyetleri meşakkatli ve çok önemli bir iş. Tüm sektörlerde ve günlük hayatımızda enerji olmazsa hiçbir şey yapılamayacak duruma geldik. SEDAŞ’ın yaptığı yatırım çalışmalarını bu nedenle çok değerli buluyoruz. Ziyaretimiz sırasında  ilçemizin taleplerini de konuştuk. Yukarı mahalle, Beşyol–Esentepe mevkiindeki enerji hattı ile 2018 içinde Göktepe köyü Çay mevkiindeki tüm enerji hatlarının yenilenmesi hususunu da ele aldık ve değerlendirdik. Kaymakamlık binası arkasındaki ana trafonun büyütülmesi ve 15 Temmuz Değirmenağzı Şehitler Parkı projesi içerisinde yer alan trafo talebimizin karşılanmasını da görüştük. Ersan Bey’in  ilgisine teşekkür ediyor, şimdiden kendisine başarılar diliyoruz.” dedi. Misafirleri ile yakından ilgilenen Dr. Ersan Şentürk, kutlama amacıyla yapılan nezaket ziyaretine teşekkür ederken iadeyi ziyarette bulunacağını belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER