banner28

Sendikaların Genel Başkanlarından Alemdar'a Ziyaret

Koop-İş Genel Başkanı ve Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar, Yol-İş Gelen Başkanı Ramazan Ağar ve Genel Maden-İş Genel Başkanı Ahmet Demirciile birlikte Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı ziyaret etti.

Sendikaların Genel Başkanlarından Alemdar'a Ziyaret
banner3

Sakarya Üniversitesi’nde üniversite senatosu tarafından toplumsal barışa yaptığı katkılardan dolayı Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay'a Sosyal Bilimler alanında fahri doktora unvanının verildiği programa Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’la birlikte katılan genel başkanlar program sonrasında belediye binasına geçerek Başkan Yusuf Alemdar’a misafir oldu.

Sohbet ortamında gerçekleşen buluşmada üç büyük sendikanın genel başkanlarıÜniversite kenti Serdivan’ın her geçen gün geliştiğini ve modern kent kimliği ile çevresine örnek teşkil ettiğini ifade ederek, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a ilçeye kazandırdığı güzel projelere yenilerini ve daha da güzellerini ekleme yolunda başarılar diledi.

Türkiye siyasetinin de konuşulduğu ziyarette, Salı günü açıklanan yeni bakanlar kurulu kabinesinin Türkiye’nin daha da büyümesi, güçlenmesi, kalkınması ve var olan istikrarın devamı adına hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2015, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER