banner28

Selahiyelilerden Başkan Alemdar'a Plaketli Teşekkür

Selahiye sakinleri adına mahalle muhtarı ve azaları, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

Selahiyelilerden Başkan Alemdar'a Plaketli Teşekkür
banner3

Mahalle Muhtarı Yaşar Turhan’la birlikte Başkan Alemdar’a misafir olan azalar, yapılan yatırımlarla birlikte Selahiye’nin çehresinin daha da güzelleştiğini dile getirdiler.

Yeni çocuk parkından, Selahiye Deresi üzerinde yayalar için inşa edilen çelik köprüye, karayolları standardında yapılan asfalt yollardan, kış dönemi içerisinde yürütülen çalışmalara kadar Serdivan’ın tüm mahallerine yapılan yatırımların aynı şekilde Selahiye’de de yapıldığını ifade eden Mahalle Muhtarı Yaşar Turhan, Selahiye’nin her geçen gün daha da güzelleşmesine vesile olan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a mahalle sakinleri adına teşekkür ettiklerini söyledi.

İçerisinde bulunduğumuz kış döneminde, alınan tedbirler sayesinde mahallelerinde herhangi bir mağduriyet yaşamadıklarını da dile getiren misafirler, bu bağlamda ayrıca Serdivan’ın her noktasında özveriyle çalışan tüm belediye personeline de teşekkür ettiklerini belirttiler.

Mahalle Muhtarı Yaşar Turhan ve azalar, yapılan hizmetlerden dolayı Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a plaket takdim etti.

Başkan Yusuf Alemdar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Bu nazik ziyaretiniz için sizin nezdinizde tüm Selahiyeli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Sizlerin omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun her zaman bilincinde olarak, üzerimize düşeni yerine getirmeye ve hizmet etmeye çalışıyoruz. Bizim için Serdivanımızın her noktası aynı kıymettedir. İlçemizin merkezinde ne varsa en uç noktasında da aynı kalitede hizmetin olması için çalışıyoruz. İnşallah aynı bilinç ve azimle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER