banner28

Şehrin Gelişimi İçin İşbirliği Sürecek

Akyazı Esnaf Odaları temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Esnaf odalarımızla iyi bir diyaloğa sahibiz. Önemli projelere esnaflarımızla birlikte imza attık. Devam eden projelerimiz var. İnşallah şehrimizin gelişimi için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Şehrin Gelişimi İçin İşbirliği Sürecek
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı Akyazı Esnaf Odaları temsilcileriyle bir araya geldi. SESOB Başkanı Hasan Alişan’ın hazır bulunduğu buluşmada esnaf odalarının çalışmaları masaya yatırıldı. Başkan Toçoğlu, esnafla her zaman işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini de yineledi. SESOB Başkanı Hasan Alişan’da gösterdikleri ilgiden ötürü Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

 

Ortak payda Sakarya

Esnaf temsilcileriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin omurgasını oluşturan esnaflarımızla her zaman iletişim halindeyiz. Hamdolsun önemli projelerimizi esnafımızla el ele vererek hayata geçiriyoruz. Daha önce birçok örneğini gerçekleştirdik. Şimdi de esnaflarımızla birlikte yeni projelere imza atıyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte de ilişkilerimizi Sakarya ortak paydasında buluşarak sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Ekonomik kalkınma için gerekli

Ekonomik anlamda istikrarın yakalanması gerektiğine işaret eden Başkan Toçoğlu, “Bizim ülke olarak daha hızlı kararlar alıp uygulamaya koymamız gerekli. 16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandumda da bu imkan bizim önümüze sunuluyor. Ülkemizin ekonomik alanda kalkınabilmesi için bu sistem değişikliği çok önemlidir. Bir fırsattır. Bu tarihi fırsatla belki bir daha karşılaşmayabiliriz” diye konuştu

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER