'Şehri birlikte yöneteceğiz'

AK Parti Serdivan Belediye Başkan aday adayı Atakan Çelik, STK ve muhtarları ziyaret ederek, neden aday adayı olduğunu anlattı.

'Şehri birlikte yöneteceğiz'
banner3
Sakarya’nın cazibe merkezi olan Serdivan’ın çok kısa zamanda hızla büyüdüğünü ve insanlar için yeni yaşam merkezi haline geldiğini aktaran Çelik, hedefinin ilçeyi daha da ileri noktalara taşımak olduğunu söyledi.
İlk ziyaretini aday olduğu partisinin Serdivan ilçe Teşkilatına yapan Çelik, buradaki tanışma toplantısında yaptığı konuşmada, göreve gelmesi halinde “Ortak akıl ve birlikte yönetim” anlayışıyla hareket edeceğini söyledi.
Dünyada iletişim kadar önemli başka bir argümanın olmadığına işaret eden Çelik, mutlu insanların yaşadığı bir ilçenin Belediye başkanı olmak istediğini vurguladı.
Atakan Çelik, gücünü milletten alan kadroların her zaman başarılı olacağına dikkati çekerek, “Gelin birlikte bu ilçeyi yönetelim” çağrısında bulundu.
Görev verilmesi halinde projelerini de açıklayacağını vurgulayan Çelik, başarının sırrını “ekip ve çok çalışmak” olarak açıkladı.

Çelik, Türk- İş Sakarya il Temsilcisi Cemal Yaman, Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık,  Milli Birlik Düşünce Derneği Genel Başkanı Erdem Ercan, Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can ve ilçedeki kanaat önderleriyle görüşerek fikir alışverişinde bulundu.
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER