banner28

ŞEHİT BABASINDAN KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sakarya’ya gelecek olan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyaret etmek istediği Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk, Kılıçdaroğlu’nun isteğine tepki gösterdi.

ŞEHİT BABASINDAN KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ
banner3

TEPKİ GÖSTERDİ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla organize edilen programa katılmak üzere Sakarya’ya gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk’ü ziyaret etmek istedi. Ziyaretin siyasi bir amaçla olduğunu düşünen Şehit Babası Asım Safitürk ise bu isteği kendisine iletenlere tepki göstererek tek bir şartla kabul edeceğini söyledi.

 

İŞTE O ŞART!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun isteğini iletenlerle kısa bir konuşma yapan Şehit Babası Asım Safitürk, ”Sen hayır diyorsun, ondan geleceksin beni ziyaret etmeye. Tek bir şartım var, Adapazarı’nda meydanda konuşurken diyecek ki; “Adapazarı’na geldim partililerim ‘Evet’ diyin”. Eğer bunu söylerse ardından gelebilir, kabul ederim. Ben oğlumu  kaybettim, 4 ay olmuş sen gelmemişsin, şimdi takiye yapıyorsun”dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER