banner28

Şehit Ailelerimizin Ve Gazilerimizin Yanındayız

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehitlik ve gazilik makamları vatan millet sevgisinin bir sembolüdür. İnşallah şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olmaya ve onlara destek sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Şehit Ailelerimizin Ve Gazilerimizin Yanındayız
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi ile bir araya geldi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette Şube Başkanı Gazi Mustafa Çolak ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı. Dernek çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Toçoğlu, şehit ve gazi ailelerin her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

 

Desteklerimiz devam edecek

Başkan Toçoğlu, “Şehitlik ve gazilik makamları vatan millet sevgisinin bir sembolüdür. Şehit ve gazi ailelerimize gereken önemi gösterdik. Ailelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde olduk. Vatanımız için gözünü kırpmadan canlarını feda eden şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz için bir bina tahsis ettik. Dernek üyelerinin bir araya gelebileceği ve sosyalleşebileceği bir alanı derneğimize kazandırdık. İnşallah şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olmaya ve onlara destek sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER