banner28

Şehir Sivri İstilasında KARASU FERYAT EDİYOR!

Yaz aylarında sivrisinek istilasına karşın Karasu Belediyesi’ni herhangi bir çözüm getirmediğini savunan bazı vatandaşlar Sakarya Büyükşehir Belediye’sinden yardım istedi.

Şehir Sivri İstilasında  KARASU FERYAT EDİYOR!
banner3

Şehrin birçok bölgesinde yaz aylarının büyük problemlerinden biri olan sivrisinek istilası Karasulu vatandaşları canından bezdirdi. Belediye ekiplerinin sivrisinek ilaçlaması konusunda yetersiz olduğunu düşünen vatandaşlar yetkililerden konuyla ilgili çözüm getirecek adımlar atılmasını istedi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN YARDIM İSTEDİLER

Karasu Belediyesi’nin sivrisinek sorununu çözmek için birçok bölgede ilaçlama yapmadığını, yapılan bölgelerde ise ilaçlamanın yetersiz olduğunu belirten bazı vatandaşlar, “Bu durum ilçe belediyesinin beceriksizliğidir. Her yaz yaşanan bu durum karşısında bizi sineklerden kurtaracak çalışmalar neden yapılmaz? Karasu Belediyesi’nin konuya çözüm getireceğine inanmıyoruz. Büyükşehir Belediyesi’nden yardım istiyoruz” şeklinde konuştu.

 ŞEHRİN TAMAMININ ORTAK SORUNU

 Karasu’da yaşanan bu sıkıntı, şehrin merkez ilçeleri dahil tamamına yakınında da baş gösteriyor. Sivrisinek istilası ve ilaçlamanın yetersizliği Sakarya’nın dört bir tarafını sarmış durumda. Yaz mevsiminin son haftalarında belediye ekiplerinin konuya çözüm getirip getirmeyecekleri ise merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2019, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER