banner28

SEDAŞ Yöneticileri GTÜ Rektörünü Ziyaret Etti

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Haluk Görgün, SEDAŞ yöneticilerini makamında ağırladı. 

SEDAŞ Yöneticileri GTÜ Rektörünü Ziyaret Etti
banner3

Üniversitelerle iletişime geçerek “proje fikri yarışmasının” kapsamı ve yürütme kurulu ile değerlendirme kurulunun oluşturulması ve akademik takvime göre yarışma takviminin hazırlanması konularında bilgi vermek üzere (GTÜ) Gebze Teknik Üniversitesi Rektörünü ziyaret eden SEDAŞ Dağıtım Direktör Vekili Dr.Ersan Şentürk, Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan ve Kurumsal İletişim Uzmanı Burçin Başcı, Rektör Görgün’den destek sözü aldı.

 

SEDAŞ’tan 4 İlde 5 Üniversite ile İş Birlikteliği

SEDAŞ faaliyet alanını kapsayan Doğu Marmara da elektrik dağıtım bölgesi içinde yer alan 4 İlde, “Projesi İyi Olan Kazansın” sloganıyla başlatacağı, “Proje Fikri Yarışması” için Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), Düzce Üniversitesi (DÜ) ve Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) yöneticileri ile iş birlikteliği başlattı.

 

SEDAŞ GTÜ Rektörünü Bilgilendirdi

Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Holding ile Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Group’un oluşturduğu konsorsiyuma bağlı olarak elektrik dağıtım alanında faaliyet gösteren SEDAŞ’ın gençlere proje yapmalarını teşvik edecek kurumsal projesi hakkında,  GTÜ Rektörü Prof.Dr. Haluk Görgün’e SEDAŞ Dağıtım Direktör Vekili Dr.Ersan Şentürk ve Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan tarafından detaylı bilgiler verildi.

 

Prof.Dr. Görgün’den SEDAŞ’a Destek Sözü

GTÜ Rektörü Görgün, SEDAŞ’ın bölgesindeki Üniversitelerle birlikte böyle bir projeyi başlatmasının memnuniyet verici olduğunu belirterek, “Gebze Teknik Üniversitesi olarak araştırma ve teknoloji üretimi yapıyoruz, girişimci ve geniş ufuklu araştırmacılar yetiştiriyoruz. Bu nedenle böyle kurumsal bir projeyle SEDAŞ’ın üniversitelerle iş birlikteliği yapmasını çok önemli buluyor ve tebrik ediyorum.  Gebze Teknik Üniversitesi olarak bizde iş birlikteliğine hazırız, süreci destekleyeceğiz. Bu projenin bundan sonraki kurumsal ilişkilerimize çok daha güzel katkılar sağlayacağına inanıyorum. ” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2016, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER