banner28

SEDAŞ'tan Muhtar Günü İçin Dernek Başkanlarına Ayrı Ayrı Kutlama

SEDAŞ Düzce İlinde de Muhtarlar Günü için nezaket ziyaretlerini gerçekleştirdi ve Muhtarlar Dernek Başkanlarına yapılan ziyaretlerde muhtarların “Muhtarlar Gününü” kutladı.

SEDAŞ'tan Muhtar Günü İçin Dernek Başkanlarına Ayrı Ayrı Kutlama
banner3

“Muhtarlar Günü Kutlu Olsun”  

SEDAŞ Düzce İli Şebeke Operasyon İl Yöneticisi Barış Cerlet, Düzce İli Muhtarlar Dernek Başkanı Yaşar Çengel’e, Yığılca Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Haydar Ertürk’e, Kaynaşlı Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Turna’ya,  Gümüşova Muhtarlar Derneği Başkanı Arif Usta’ya, Gölyaka Muhtarlar Derneği Başkanı Musa Yirmibeş’e, Çilimli Muhtarlar Derneği Başkanı Tahir Gülbahar’a, Cumayeri Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Koz’a,  Akçakoca Muhtarlar Derneği Başkanı Rıfat Acat’a ayrı ayrı nezaket ziyaretinde bulunarak, Muhtarlar Günlerini kutladı.

Kurumlar Arası Köprü Vazifesi

Barış Cerlet Muhtarlara ayrı ayrı yaptığı nezaket ziyaretlerinde Muhtarların yaptığı işin önemli ve zor bir iş olduğunu,  vatandaşların sorunları ile sürekli  ilgilenen ve seçilerek bu makama gelmeleri nedeniyle muhtarlık makamının önemli bir makam olduğunu belirterek, 1829 yılına dayanan muhtarlık müessesesi, ülkemizde yerel demokrasinin en eski örneğini oluşturmaktadır. Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Ayrıca çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında, önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Muhtarlar SEDAŞ’ın paydaşları içinde ilk sıralarda gelmektedir. Hepinizin muhtarlar gününü kutluyor, tebrik ediyoruz” dedi.   

Dernek Başkanları, SEDAŞ Düzce İli Şebeke Operasyon İl Yöneticisi Barış Cerlet’e nezaket ziyaretleri ve kutlamalar için çok teşekkür ettiler.            

 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2018, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER