banner28

SEDAŞ'TA 'SEDAŞLIYIM GELİŞİM PROGRAMI'  TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Elektrik dağıtım hizmetlerinde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine odaklanan SEDAŞ'ın, başarılı kurumsal eğitimleri, çalışanları için tüm hızıyla sürüyor. Bu eğitimler kapsamında sürdürülen “SEDAŞLIYIM Gelişim Programına” yıl içinde 1400 çalışan katılacak.   

SEDAŞ'TA 'SEDAŞLIYIM GELİŞİM PROGRAMI'  TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
banner3

SABANCI ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ

SEDAŞ İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Direktörlüğü’ne bağlı İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından Sabancı Üniversitesi işbirliği ile elektrik dağıtım ve müşteri hizmetleri çalışanları için geçtiğimiz  yıl sonunda başlatılan “SEDAŞLIYIM Gelişim Programı”2017 yılında da tüm hızıyla devam ediyor.

Program kapsamında SEDAŞ’ın yenilenen vizyonu, misyonu ve şirket ortak hedefleri yanında, SEDAŞ politikaları ve iş güvenliğine de yer verilen eğitim programı için SEDAŞ’a özgü bir eğitim içeriği oluşturan İnsan Kaynakları Müdürlüğü yöneticileri ve Sabancı Üniversitesi eğitimcileri, eğitimin verimli ve keyifli olabilmesi adına içeriğinin uygulamalarla ve kişisel gelişimi destekleyen oyunlarla zenginleştirilmesini de sağladılar.

ÇALIŞANLARA EĞİTİMDE MADALYA VERİLİYOR

2016 Kasım ayı itibarıyla başlayan ve bu yılda devam eden, Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’den  elektrik dağıtımında  görev yapan çalışanlara verilen “SEDAŞLIYIM Gelişim Programı” ile bireysel ve kurumsal hayatta SEDAŞ’lı olmanın, aidiyet duygusunun, ekip olarak bir bütün olunmasının ve verimliliğin artırılmasının, müşteri memnuniyeti ile bağlılığının en üst seviyeye çıkarılması amaçlanıyor.  Eğitim boyunca çalışanlara sorular yöneltilerek interaktif katılımları sağlanırken, günün sonunda en çok katılımda bulunan ilk üç çalışana madalya ödülleri veriliyor. 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER