SEDAŞ Muhtarlar Derneği Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk, Türkiye Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Vedat Yoldaş’ı ve beraberindeki, Kocaeli İli ve İlçelerinin Muhtarlar Dernek Başkanlarını bir otelde yapılan toplantıda ağırladı.

SEDAŞ Muhtarlar Derneği Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
banner3

Toplantıda Müşteri Hizmetleri Grup Müdürü Orhan Sönmez, Şebeke İşletme Grup Müdürü Burhan Ak, Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, Şebeke Operasyon Müdürü Gürcan Seymen, Şebeke Bakım Müdürü Murat Özdil, Kocaeli İli Şebeke Operasyon Yöneticisi Çınar Aslan, Kocaeli Şebeke Yapım İşleri Sorumlusu Özkan Soğancı,  Teknik Destek Help Desk  Uzmanı Burçin Başcı da katıldı.

“MUHTARLARA ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ”

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk toplantı açılışında, en önemli paydaşlarımız arasında yer alan muhtarlarımızın  kendilerinden, talep ve önerilerini almak ve yüz yüze iletişimde bulunmak üzere onlarla  bir araya gelmekten onur duyuyoruz. Muhtarlar olmadan olmaz. Muhtarlar bulundukları mahalleleri ve köyleri burada yaşayan vatandaşlarımızı, halkımızı temsil ediyorlar. Onların adına bizimle iletişim kuruyorlar. Bu vesile ile kendilerinin Muhtarlar Gününü en içten duygularımla kutluyorum. Gerek milleti, gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi özverili çalışmalarla yürüten muhtarlarımıza,  hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bu toplantıların iletişim açısından çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. SEDAŞ’ın kendisini ve faaliyetlerini anlatması için de bu toplantının bizler için de çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. Süreçlerimizi nasıl işlettiğimiz hakkında, yatırımlarımız ve projelerimiz ile ilgili bilgilendirmeleri sağlıyoruz.”dedi.

“DAĞITIM ŞİRKETİ İLE GÖREVLİ TEDARİK ŞİRKETİ KARIŞTIRILIYOR”

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, SEDAŞ’ın elektrik satışı ve elektrik tüketim bedeli fatura tahsilatı yapmadığını, ödeme noktaları ile ilgili faaliyetinin olmadığını belirterek, SEDAŞ elektrik dağıtım faaliyeti içinde yatırım, aydınlatma, sayaç okuma, kayıp kaçak mücadelesi, arıza bakım onarım faaliyetlerini sürdürmektedir. 2013 yılından bu yana hukuki ve fiziki olarak ayrıştırılan faaliyetler kapsamında süreç bu şekilde işletilmektedir. Ancak halen Dağıtım Şirketi olan SEDAŞ ile Görevli Tedarik Şirketinin ve Perakende Elektrik Satış Şirketlerinin faaliyeti birbirine karıştırılmaktadır” dedi.   

MUHTARLAR TEŞEKKÜR ETTİLER

Toplantı sırasında muhtarlar dernek başkanları kendi bölgelerinin elektrik  şebekeleriyle ilgili talepleri ve elektrikle ilgili önerilerini ilettiler. Türkiye Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve berberindeki tüm ilçe muhtarlar dernek başkanları, “SEDAŞ’ın yöneticileri böyle bir etkinlik düzenlediği ve paydaşlarına  zaman ayırdıkları için, taleplerimizle  yakından ilgilendikleri ve toplantıda ev sahipliği yaparken, misafirperver bir yaklaşım gösterdikleri için Dr.Ersan Şentürk’e ve SEDAŞ yöneticilerine  çok teşekkür ederiz” dediler. SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk, bu haftayı muhtarlar haftası olarak değerlendiriyoruz, muhtarlarımızla işbirliğini çok önemsiyoruz diyerek, Türkiye Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve tüm muhtarlar adına kadın muhtar Bilge Saral’a  çiçek takdim etti. Toplantı bitiminde günün anısına hep birlikte fotoğraf çektirildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER