banner28

SEDAŞ KIŞ HAZIRLIĞI YAPIYOR

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce de kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında vatandaşların en iyi hizmeti alabilmesi için bakım çalışmaları ile kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine odaklandı.

SEDAŞ KIŞ HAZIRLIĞI YAPIYOR
banner3

 

 

SEDAŞ HAT BAKIMI VE AYDINLATMA ONARIMLARINA ODAKLANDI

SEDAŞ son olarak Düzce Akçakoca da şebeke operasyon ekipleri ile bir ay içinde 60 kilometre hat bakımı ve 20 trafoda ve 30 dağıtım panosunda bakım çalışmasını kısa sürede tamamladı. 327 Armatüre müdahale eden ve şebekedeki arızalı lambaları yeniden devreye alan Akçakoca Şebeke Operasyon ekibi çalışanları, kar ve kış koşullarında kesinti yaratacak, şebekeye zarar verecek ve aşırı rüzgar ile fırtınada, can ve mal emniyetini tehdit edecek olan ağaçların budanması çalışmalarına yoğunlaştılar. SEDAŞ şebeke operasyon ekipleri,  hizmet kalitesinin kesintiye uğramadan sürdürülmesi için şebekede trafoların bakımları, elektrik şebekesinde ayırıcı, kesici ve dağıtım panolarında, elektrik dağıtım direklerinde izolatör değişimi ve yenileme, iletken kesit artırımları ve trafo gücü yükseltilmesine ait bakım çalışmalarını da gerekli ve ihtiyaç duyulan yerlerde, yıllık bakım programı çalışmaları kapsamında gerçekleştiriyorlar.

ALO 186 SERVİSİ İHBARLARI DA ANINDA DEĞERLENDİRİYOR  

SEDAŞ ekipleri, vatandaşların en iyi hizmeti alabilmesi için elektrik dağıtımındaki kalite standartlarını artırmak üzere planlı kesintilerle bakım çalışmalarını sürdürürken, enerji kesinti süresi ve sıklığını azaltmayı, tedarik sürekliliğini, ticari ve teknik kalitenin artırılmasını da hedefliyorlar. SEDAŞ ekipleri Alo 186 Çağrı Merkezinden gelen bildirimleri de anında değerlendiriyorlar. Mahalle, cadde ve sokaklarda yapılan genel aydınlatma çalışmaları sırasında, arızalı armatürler onarılırken, aydınlatma direklerinde arızalı sigorta otomatları ve lamba balastları da değiştiriliyor. Aydınlatma şebekesine ait arızalı yeraltı kablo güzergâhları da yeraltı kablo test cihazları ile tespit edilerek gerekli onarımlar yapılıyor. SEDAŞ bakım çalışmalarını kış mevsimine girmeden, gelecekte oluşabilecek teknik arızaların minimize edilmesi amacıyla tüm hızıyla sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2018, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER