SEDAŞ Kartepe Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

SEDAŞ’ın Kartepe İlçesinin şebeke operasyonundan sorumlu olan SEDAŞ Şebeke İşletme Bölge Sorumlusu Mehmet Emin Altunezen, Kartepe Muhtarlar Dernek Başkanlarına Muhtarlar Günü için nezaket ziyaretlerini gerçekleştirdi.

SEDAŞ Kartepe Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi
banner3

Mehmet Emin Altunezen Dernek Başkanlarına sorumluluk alanındaki Kartepe ilçesindeki tüm mahalle ve köy muhtarlarının, muhtarlar gününü kutladığını bildirdi.

SEDAŞ KARTEPE MUHTARLARINI UNUTMADI

SEDAŞ Şebeke İşletme Bölge Sorumlusu Mehmet Emin Altunezen, SEDAŞ olarak şehrimize, ilçelerimize, mahallelerimize 7/24 kesintisiz elektrik için hizmet sunmaya devam ediyoruz. Muhtarlarımıza Muhtarlar Günü vesilesi ile nezaket ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor ve bu özel günlerinde kendilerini tebrik ediyoruz. Mahalle ve köylerinde muhtarlarımızın en iyi hizmeti verilebilmeleri için sağlıklı mutlu günlerde kendilerine başarılı çalışmalar ve kolaylıklar diliyoruz.” diye konuştu.

Kartepe Muhtarları, SEDAŞ’ı temsilen kendilerine yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti  ifade ederken, “Kutlama için yaptığınız bu nezaket dolu ziyaret bizleri onurlandırdı. Bizlere verdiğiniz değeri gösteren bu nezaketli ve hassas yaklaşımınız için çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER