SEDAŞ'IN 'İŞ'TE FIRSAT EŞİTLİĞİNE DİKKAT ÇEKEN' STANDI İLGİ İLE KARŞILANDI

KOİF’18 İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günlerinde SEDAŞ’ın “Kadınlara İş’te Fırsat Eşitliği” Projesi kapsamında verdiği mesajlar dikkat çekti. SEDAŞ KOİF’18 Fuarında enerji sektöründe de kadınlara yer olduğu mesajı verdi.  

SEDAŞ'IN 'İŞ'TE FIRSAT EŞİTLİĞİNE DİKKAT ÇEKEN' STANDI İLGİ İLE KARŞILANDI
banner3

SEDAŞ, bölgenin en büyük insan kaynakları etkinliği olan 5-6-7 Nisan tarihlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Alanında yapılan KOİF’18’de büyük ilgi gördü. Kocaeli İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri’nde SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.)  ziyaretçilerin ve iş arayan ve işini değiştirmek isteyenlerin ilgi odağı oldu. Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce de 3,4 milyon nüfusa ve 1,7 milyon müşteriye yaptığı çalışmalar ve yatırımlarla müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürekli olarak artırmayı hedefleyerek,  elektrik dağıtım hizmeti vermeye çalışan SEDAŞ, “Kadınlara İş’te Fırsat Eşitliği” Projesi kapsamında verdiği mesajlarla da özellikle iş arayan kadınların dikkatini çekmeyi başardı.

 

KOİF’18 Fuarında SEDAŞ standına ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gösterildi. Kocaeli Valiliği koordinatörlüğünde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı, Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü, Gebze Teknik Üniversitesi, Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kocaeli Sanayi Odası Başkanlığı ve Kocaeli Ticaret Odası Başkanlığı iş birliğinde düzenlenen fuarda SEDAŞ standına uğrayan ziyaretçiler, SEDAŞ’ta çalışma olanakları hakkında bilgi aldı. Bilgi almanın yanı sıra özgeçmişlerini de bırakan ziyaretçiler SEDAŞ’ta çalışmak için ilk adımlarını attı. SEDAŞ şirket bünyesinde kadın sayısını arttırmak ve aynı zamanda şirket içi kadınlara yönelik kariyer fırsatlarını iyileştirmek için start verdiği “İş’te Fırsat Eşitliği” projesi kapsamında  Kariyer Günleri (KOİF’18) süresince enerji sektöründe de kadınlara yer olduğu mesajını verdi. İş başvurularını da SEDAŞ açtığı standda alarak İK uzmanları SEDAŞ hakkında bilgilendirmeler sağladılar.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER