SEDAŞ, Bolu'da Muhtarlar Günü'nü Kutladı

SEDAŞ Bolu İlinde de Muhtarlar Günü için nezaket ziyaretlerini gerçekleştirdi ve Muhtarlar Dernek Başkanları nezdinde muhtarlar gününü kutladı.

SEDAŞ, Bolu'da Muhtarlar Günü'nü Kutladı
banner3

“Muhtarlar Önemli Bir Makamda Bulunuyor”

SEDAŞ Bolu Şebeke Operasyon İl Yöneticisi İsmail Doğandor Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen’e yaptığı nezaket ziyaretinde Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Baran ile Sanayi Teknoloji Müdürü Ahmet Küçükkaraca da ziyarette hazır bulundu.  SEDAŞ Yöneticisi İsmail Doğandor, “Halkımızın tercihi ve seçimiyle işbaşına gelmiş değerli muhtarlarımız, son derece önemli bir makamda bulunmaktadırlar. Vatandaşımızın hastasında, cenazesinde, düğününde kısacası sosyal yaşamın içerisinde kendini gösteren her türlü üzüntüde ve sevinçte kapısını gönül rahatlığıyla çaldığı makamda görev yapan muhtarlarımız SEDAŞ’ın en önemli paydaşları içinde ve bizlerin baş tacıdır.” dedi.  

Muhtarlar SEDAŞ’a Teşekkür Etti

Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen de makamına yapılan ziyaretten çok büyük mutluluk duyduğunu belirterek, SEDAŞ yöneticilerinin Muhtarlar Gününde bizleri hatırlamaları ve nezaket ziyaretleri ile tüm muhtar arkadaşımıza iletmek üzere bize aktardıkları güzel mesajlar, bizleri ziyadesi ile onurlandırdı ve mutlu etti. SEDAŞ’a çok teşekkür ederiz.”dedi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2018, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER