banner28

SEDAŞ Arifiyeli Muhtarla Bir Araya Geldi

Arifiye Muhtarlar Derneği, mahalle muhtarları SEDAŞ Genel Müdürlüğü hizmet binasında, Dağıtım Direktör Vekili  Dr. Ersan Şentürk ve Dağıtım Varlıkları Grup Müdürü Enver Aka ile bir araya geldiler.

SEDAŞ Arifiyeli Muhtarla Bir Araya Geldi
banner3

Muhtarların talep ve önerilerini ayrı ayrı dinleyen  Dr.Ersan  Şentürk, muhtarların mahalleleri ile ilgili  Arifiye de enerji altyapısına ait taleplerini dile getirdikleri dilekçeleri alarak bu konuların takipçisi olacağını, SEDAŞ’ın hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti için üzerine düşen görevleri yerine getirmek üzere ekipleri ile 7/24 sahada olduğunu ve yatırımlarını bu yıl daha da çok arttırdığını, sadece bu yıl içinde 22 Bin direk dikildiğini ve 75 Bin yeni hizmet binasına ait bağlantı yapıldığını ve 2016 yılında  102 Milyon TL yatırım yapıldığını belirtti.

Tüm Arifiye İlçe Muhtarlarının katılımı ile gerçekleşen toplantının çok verimli geçtiğini belirten muhtarlar, özellikle Dr.Ersan Şentürk’ün ilgili yaklaşımı ve çözüm sunulması istenen konularla ilgili samimi ve içten bir yaklaşımla, sorunların ana kaynakları hakkında ayrıntılı bilgiler vermesinden ve misafirperverliğinden çok etkilendiklerini belirttiler. Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı, Dr.Ersan Şentürk’e kendilerine göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ettiğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2016, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER