banner28

SEDAŞ'a Muhtarlardan Teşekkür

SEDAŞ Bolu’da Gerede, Mengen ve Dörtdivan Muhtarlar Dernek Başkanları ile Bir Araya Geldi. SEDAŞ Gerede Şebeke Operasyon Bölge Sorumlusuna Muhtarlar Teşekkür Plaketi Verdi.

SEDAŞ'a Muhtarlardan Teşekkür
banner3

SEDAŞ bölgesindeki tüm muhtarlarla, kutlama mesajları ile muhtarlara ulaşırken, il ve ilçe muhtarlar dernek başkanlarına bölge sorumluları ile nezaket ziyaretlerini de sürdürmeye devam ediyor. 

SEDAŞ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

SEDAŞ’ın Bolu ili Gerede, Mengen ve Dörtdivan İlçelerinin Şebeke Operasyon Bölge Sorumlusu Yalçın Tahtabacak, bölgesindeki Muhtarlar Dernek Başkanlarıyla etkin iletişimi hedefleyerek,  yaptığı ziyaretlerde, Muhtarlar Dernek Başkanlarının organizasyonu ile karşılandı. SEDAŞ’ın elektrik dağıtım faaliyetlerinde gösterdiği çözüm odaklı katkılar nedeniyle Yalçın Tahtabacak’a teşekkür plaketi verildi. SEDAŞ Şebeke Bölge Sorumlusu Yalçın Tahtabacak,  “Muhtarlar Günü vesilesi ile muhtarlarımızı tebrik ederken, kendilerinin taleplerini ve önerilerini de alıyoruz. SEDAŞ olarak muhtarlar günlerini kutlamaktan onur duyuyoruz.” diye konuştu. Muhtarlar Dernek Başkanları “SEDAŞ çok zorlu ve meşakkatli işlere imza atıyor. Yapılan projeler ve yatırım çalışmaları nedeniyle SEDAŞ yöneticilerine ve zamanla yarışarak her koşulda yaptıkları tehlikeli  ve zorlu  işler nedeniyle 7/24 hizmet veren SEDAŞ ekiplerine vatandaşlarımız adına çok teşekkür ediyoruz” diyerek,  SEDAŞ Sorumlusu Yalçın Tahtabacak’a teşekkür plaketini takdim ettiler. 

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2018, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER