banner28

SATSO'dan 101.Yıl Fotoğraf Yarışması'na Davet

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, bünyesinde faaliyet gösteren Kültür Komisyonu organizasyonu ile “Sanayi ve Ticaret Şehri Sakarya” konulu 101. Yıl fotoğraf yarışması fotoğraf yarışması düzenleyecek.

SATSO'dan 101.Yıl Fotoğraf Yarışması'na Davet
banner3

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan tanıtım toplantısına SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Üyeleri,  Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi Kültür Komisyonu Üyeleri, SUBÜ Öğretim Görevlisi Servet Sezgin katıldı.

 SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ,  sanatı desteklemek yanında gelecek  nesile kayıt bırakmak adına SATSO olarak fotoğraf yarışması düzenlediklerini belirterek, Sakaryalılar’ı yarışmaya katılıma davet etti ve  şunları dile getirdi:

“SATSO devlet ve kamuoyu nezdinde her yıl artan etkinliği ve itibarıyla, üyelerine ve Sakarya halkına karşı görevlerini yerine getirmede kararlıdır. Sakarya ekonomide değeri artan bir il olması yanında  kültür ve sanat zenginliğiyle de gündeme taşınmalı.

 Türkiye'de fotoğraf sanatı denince ilk akla gelen derneklerden olan GRUP 5 ve üyeleri Hüsnü Gürsel, İbrahim Zaman... gibi ünü yurt dışına taşmış değerli fotoğrafçılar sayesinde bugün Sakarya, kültür ve sanat faaliyetleri ile de anılmaktadır. Bu vesile ile gelişen sanayimizi ve ticaretimizi fotoğraf sanatı ile anlatmak istedik'' dedi.

Yarışma Takvimi

Son katılma tarihi: 01 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 23.55 (TSI) olan yarışma için Seçici kurul değerlendirmesi: 10 Mayıs 2019, Sonuç bildirim tarihi: 13 Mayıs 2019, Sergi ve Ödül Töreni: 31 Mayıs 2019 Cuma olarak belirlenmiştir.

Ödüller

1.         Lik  Ödülü: 3.000.00 Tl / Değerinde Hediye Çeki

2.         Lik Ödülü: 2 500.00 Tl / Değerinde Hediye Çeki

3.         Lük Ödülü: 2 000.00 Tl / Değerinde Hediye Çeki

3 Adet Mansiyon: 1 000.00 TL / Değerinde Hediye Çeki

Özel Ödüller

Gizem Frit Özel Ödülü

-Brisa Bayileri Sergileme Ödülleri: 150.00 TL / Değerinde Hediye Çeki  ( En Az 30 Adet ) Yarışmanın sekreteryası SATSO Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Müjgan Zaman tarafından yürütülecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER