banner28

SASKİ'ye Dair Her Şey Mobilde

Mobil Uygulama ile SASKİ’ye dair birçok hizmete kolayca ulaşılabileceğini dile getiren Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Mücahit Yıldız “En ileri teknolojileri kullanarak vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Vatandaşlarımız IOS ve Android platformlu cihazları ile SASKİ Mobil Uygulamasını kullanarak, SASKİ’ye ve hizmetlerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler” dedi.

SASKİ'ye Dair Her Şey Mobilde
banner3

SASKİ Mobil Uygulaması ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne vatandaşlar artık daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Uygulama ile ilgili açıklamalarda bulunan SASKİ Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Mücahit Yıldız, “SASKİ olarak bütün enerjimizi vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek adına sarf ediyoruz. Hizmete sunduğumuz birçok uygulama ile vatandaşlarımız SASKİ’ye daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Özellikle SASKİ Mobil uygulama ile vatandaşlarımıza çok daha yakınız” diye konuştu.

 

SASKİ Mobil Uygulama

SASKİ’ye dair birçok işlemin akıllı cihazlar ile Mobil Uygulama üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapılabildiğini dile getiren Mücahit Yıldız, “En ileri teknolojileri kullanarak vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Vatandaşlarımız IOS ve Android platformlu cihazları ile SASKİ Mobil Uygulamasını kullanarak, SASKİ’ye ve hizmetlerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Uygulama üzerinden su borcunuzu ödeyebilir, arıza ve kaçak bildiriminde bulunabilir, su kesinti bilgisi sorgulayabilir, su analiz raporlarını inceleyebilir veya SASKİ’ye dair duyuru ve haberlere ulaşabilirler” ifadelerini kullandı.

 

Kendi faturanızı oluşturun

Mücahit Yıldız, “SASKİ olarak tüm gayretimiz vatandaşlarımızın hizmetlerimize daha kolay ve hızlı ulaşabilmeleri içindir. Bildiğiniz üzere abonelerimiz internet bankacılığı ile geriye dönük faturalarını ödeyemiyorlar. Ancak hem SASKİ Mobil Uygulama hem de www.sakarya-saski.gov.tr adresi üzerinden geçmişe dönük faturalarını hızlı ve kolay bir şekilde yatırabilirler. Abonelerimiz sistem üzerinden tüm faturalarına kolayca ulaşabilirler. Mobil Uygulama üzerinden tüm işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler. Vatandaşlarımızı mobil uygulamamıza ve internet sitemize bekliyoruz. Tamamen ücretsiz olan Mobil Uygulama ile SASKİ vatandaşlarımızın cebinde” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER