SASKİ Kurum İçi Eğitimleri Devam Ediyor

SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, “Sürekli Eğitim, Sürekli Gelişim’ ilkesi doğrultusunda kurum içi eğitimlerimize devam ediyoruz. Tüm personelimizin mevzuat ile ilgili bilgilerini daha da artırmayı amaçlıyoruz” dedi.

SASKİ Kurum İçi Eğitimleri Devam Ediyor
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, kurum içi eğitim programlarını sürdürüyor. İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen programda, SASKİ personeline Yapım İşlerinde Sözleşme ve Hakediş Uygulama eğitimi verildi. SASKİ Genel Müdür Yardımcıları Atilla Toprak ile Sebahattin Belik’in yer aldığı programa Sayıştay Uzman Denetçisi Yaşar Gök konuşmacı olarak katıldı. Yaşar Gök, Yapım işlerinde; Teknik Şartname Hazırlanması, Sözleşme Uygulamaları, Hakediş Hazırlama, Cezai ve Mali Sorumluluk ile ilgili SASKİ personeline ayrıntılı bilgiler verdi.

Sürekli Eğitim Sürekli Gelişim

Gerçekleştirilen eğitim ile ilgili açıklamalarda bulunan SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, “Sürekli Eğitim, Sürekli Gelişim’ ilkesi doğrultusunda kurum içi eğitimlerimize devam ediyoruz. Tüm personelimizin mevzuat ile ilgili bilgilerini daha da artırmayı amaçlıyoruz. Personelimizin görevlerini en başarılı bir şekilde yerine getirebilmesi için kurum içi eğitimlerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı. 14 – 15 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitim sonunda SASKİ personeline Yapım İşlerinden Sözleşme ve Hakediş Uygulamaları Eğitimi’ne katılım belgesi verildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2016, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER