SASKİ GENEL MÜDÜRÜ KİM OLACAK?

Sakarya Büyükşehir Belediyene bağlı SASKİ genel müdürü Rüstem Keleş izne ayrıldı. Ekrem Yüce’nin seçilmesinin ardından değişim beklenen yerlerden biri olan Saski’de Genel müdür Rüstem Keleş’in izin dönüşü görevine devam etmeyeceği, başkaca bir kuruma geçebileceği konuşuluyor.

SASKİ GENEL MÜDÜRÜ KİM OLACAK?
banner3

31 Mart Yerel seçimleri sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem Yüce'nin göreve başlamasıyla birlikte belediye üst yönetiminde değişim başlamıştı.

Yüce’nin göreve başlamasıyla birlikte görevi bırakacağı konuşulan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş dün itibariyle yıllık izine ayrıldı. Keleş'in yıllık izninin ardından görevinden ayrılacağı konuşuluyor.
14 yıldan bu yana SASKİ Genel Müdürü olarak görev yapan Rüstem Keleş, İçme suyu konusunda “Sakarya’da su çeşmeden içilir”sloganı ile yaptığı çalışmalarla bilinirken, son günlerde ise Ekrem Yüce yönetiminde SASKİ’ye yapılan Teftiş ve Denetleme kuruluna yapılan atama ile gündeme gelmişti.

Yüce’nin çalışmak istemediği isimler arasında yer alan Rüstem Keleş’in görevi bırakmasının ardından yeni SASKİ Genel Müdürü kimin olacağı ise merak edilenler arasında.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 12:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elvan Uslu
Elvan Uslu - 3 ay Önce

Benim bildiğim M. Sarıbıyık şimdiden SUBÜ'de odasını ayırmıştır. 14 yıl iyi bir süre, umarım yeni atamada da liyakat gözetilir.

SIRADAKİ HABER