SASİAD'tan SATSO Başkanına Ziyaret

Sakarya  Sanayici ve İş Adamları derneği  yeni dönem başkanı Ümit Karayaka ve yönetim kurulu üyeleri  Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası  Başkanı Akgün Altuğ’u makamında ziyaret ettiler.

SASİAD'tan SATSO Başkanına Ziyaret
banner3

Yeni dönemde yeni hedeflerinde paylaşıldığı  ziyarette Sakarya ilinin ve ülke ekonomisinin seyri ve çözüm önerilerine dair fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Karayaka, "Derneğimizin amacı, tüzüğümüzde de belirtildiği üzere iş, etik, sosyal, kültürel, ticari, mali konularında çalışmalar yapmaktır. Üyelerimiz arasında beraberlik ve iş birliği sağlamaktır. Ticaret ve sanayinin bilimsel ve teknolojik temellerini oluşturacak araştırma merkezlerinin kurulmasını teşvik etmek, üniversite ile sanayi arasında iş birliği sağlanması konusunda çalışmalar yapmak amaçlarımızdan bazılarıdır. Projelerimiz var, sizinle istişare etmek istiyoruz’’ dedi.

Başkan Ümit Karayaka, Sakarya Sanayici Ve İş Adamları Derneği olarak yapmış oldukları bu ziyarette gerek Başkan Akgün Altuğ gerek yönetim kurulunun göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan büyük bir memnuniyet duyduklarını  SASİAD  Yeni Yönetim Kurulunun genç üyeleriyle SATSO’nun her projesinde tam destek olarak yanlarında olacaklarını  belirtti. 

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, ’’Biz iş dünyasının gelişimine katkı sağlamak hedefinde olan ekonomik tabanlı bir sivil toplum örgütü olarak hizmet veriyoruz. Şu anda seçim dönemi beklentisi hakim. İnşallah bu seçimden sonra 5 yıl gündemimiz ekonomi olur. Sosyal etkinlikleri de fuarı da içeren bir alan konusunda çalışma olmalı.

Girişimci ve genç zihniyetlerin oluşturduğu sivil toplum kuruluşları Sakarya’mızın geleceği açısından önemlidir. Çalışmalarımıza katkı sağlayacağınıza inanıyorum. Projelerine paydaş olmak da bizi memnun eder. Başarılar diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER