banner28

Sapanca Ziraat Odası İstişarede Bulundu

Ziraat Odası İl Koordinasyon toplantısının aylık buluşması Sapanca’ da yapıldı.

Sapanca Ziraat Odası İstişarede Bulundu
banner3

Ziraat Odası İl Koordinasyon toplantısı Sapanca Ziraat Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Programa,  Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Sapanca İlçe Emniyet Müdürü Hakan İzmir,  Sakarya Ziraat Odası İl Koordinasyon Başkanı Ali Şener Bayraktar, SGK Müdürü Semiha Kocabay Akdağ, Sapanca Ziraat Bankası Müdürü Zafer Sezgin, Sapanca Mahalle Muhtarları ve Ziraat Odası üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Butik Tarıma Yönelebiliriz

 

Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, tarımın turizm bölgelerindeki önemine değindi ve butik tarımın önemine değindi ve “Turistik bölgelere gelen kişilerin, gezintinin yanında yeme içmeyle de doyurucu olmalıdır. Butik tarım; çok yoğun ama çok verimli ve yorucu olandır ama sizler zaten uzmanları olarak biliyorsunuzdur, başaracaksınızdır” dedi.

 

Üreticinin Yanındayız

 

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer; “Sapanca’da Ziraat ve Tarımın desteklenmesi için imkanlar dahilinde her türlü desteği vereceğiz. Üreticinin her zaman yanındayız. Ziraat Odaları bizim için önemli bir STK her türlü sıkıntıyı istişare ile çözebileceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Gerçekleştirilen istişare toplantısında Sapanca Ziraat Odası Başkanı Necati Başar; “ Odamız yönetimi ve üyeleriyle aile gibidir. Toplantımıza katılım sağladığınız için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. Tarımla alakalı konuların konuşulduğu toplantıda Sakarya Ziraat Odası İl Koordinasyon Başkanı Ali Şener Bayraktar; “Sakarya Ziraat Odası olarak her ay Sakarya’nın bir ilçesinde bir araya gelerek o ilçenin sorunlarını tespit etmeye, önerilerde bulunmaya ve genel görüşlerimizi paylaşmaktayız. Ülkemiz bir mücadele içerisinde her zorlukta birbirimize daha iyi kenetlenmeliyiz. Birleştirici ve bütünleştirici olmalıyız. Bu toplantının düzenlenmesinde odamıza katkı sağlayan, odamızla her zaman işbirliği içinde olan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’e teşekkür ediyorum “ dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER