Sapanca Turizm Derneği'nden Başkan Yılmazer'e Ziyaret

Sapanca İlçesi’nin sahip olduğu turizm potansiyelini arttırmak ve turizm anlamında ilçeye ivme kazandırmak amacıyla önceki yıllarda kurulan ve geçtiğimiz günlerde yeni yönetim kuruluna kavuşan Sapanca Turizm Derneği, Başkan Berrin Yılmazer ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i ziyaret ederek, ilçenin turizm yatırımları, turizm hareketliliği ve yeni kurulacak Turizm Fakültesi ile çeşitli turizm etkinliklerine katılım konularında istişarelerde bulundular.

Sapanca Turizm Derneği'nden Başkan Yılmazer'e Ziyaret
banner3

Önceki yıllarda gerçekleştirdikleri etkinliklerle, Sapanca Belediyesi ile uyumlu çalışmalarından dolayı Sapanca Turizm Derneği yetkililerine bir kez daha teşekkür eden Başkan Yılmazer, turizme yönelik daha nice etkinliklerde Sapanca Turizm Derneği ile karşılıklı katkı çerçevesinde daha nice projeyi hayata geçirmeye hazır olduklarını belirtti.

Sapanca Belediye Başkanlığı’nın özellikle Başkan Yılmazer’in öncü kişiliğiyle ilçede turizme yeni bir vizyon kazandırmış olmasından dolayı ve 2016 eğitim döneminde Turizm Fakültesi’ne öğrenci alınacak seviyeye gelinmesinden dolayı Başkan Yılmazer’e teşekkür eden Sapanca Turizm Derneği yetkilileri, dernekle belediyenin uyumlu çalışmasıyla Sapanca’da turizmin hissedilir derecede, halk için de önemli bir kazanç kapısı olacağını vurguladılar.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2015, 08:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER