banner28

Sapanca'da Sokak Kenarları Duvarlarla Donatıldı

Sapanca Belediyesi Gazipaşa Mahallesi Emekler 2 Bilgi Kültür Evi’ nin üst tarafında bulunan Vanilya Sokak’ta yaptığı çalışmalarla hem sokağı genişleterek uzattı hem de sokağı boydan boya şık duvarlarla şık bir görünüme kavuşturdu.

Sapanca'da Sokak Kenarları Duvarlarla Donatıldı
banner3

Sokağa İhtiyaca Göre Taş Döşenecek veya Asfalt Atılacak

Vanilya Sokak’ın devamını düzenleyerek yeterli bir genişliğe kavuşturan Sapanca Belediyesi ekipleri, çok dar durumda bulunan sokağın eski yıllardan beri kullanılan bölümünü genişleterek, devamını da eski kesimlerden itibaren dekoratif duvarlarla daha yeterli bir hale dönüştürdü. Vanilya Sokak’ın genişletilmesine arazi sahipleri de yol terkleriyle katkıda bulundu. Sokak önümüzdeki günlerde belirlenmiş ihtiyaca göre ve trafik bakımından yaşanacak yoğunluk ihtimalleri dahilinde parke taşı ile örülecek veya asfaltlanacak.

 

Başkan Yılmazer : Sokak Düzenlemelerini Tüm İlçeye Yaydık

Eski bir sokağın genişletilerek ve devamının da düzenlenmesiyle ferah bir sokağı halkın hizmetine sunduklarını belirten Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Vanilya Sokak gibi, dekoratif perde duvarlarla da daha güzel hale getirilen cadde ve sokak çalışmalarını tüm Sapanca’ya yaydıklarını vurgulayarak, yeniden daha yeterli bir güzergah haline getirilen tüm cadde ve sokakları modern görünümlü bir şekilde hayata geçirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER